KONST / Litografier / Färglitografi 15904078
nr 1590 4078
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad HC 17/29. Färglitografi, bildmått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:25:20
1.000 kr
1.100 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö